Tellimistingimused

Need alltoodud tingimused kehtivad kõigile Kingid24.ee poolt müüdavatele kaupadele.  

TOODETE LISAMINE OSTUKORVI JA TELLIMUSE KINNITAMINE

Valige välja sobivad tooted, määrake soovitud kogus ja lisage need ostukorvi. Toote ostukorvi lisamisel näete ekraani paremas nurgas ostukorvi sisu liikudes hiirega ostukorvile hüpikaknas.

Ostukorvis saate näha kogusummat ning mitu toodet olete juba ostukorvi lisanud, muuta vajadusel koguseid, lisada ja eemaldada kaupu, samuti suunduda uusi ostusid sooritama. Suundudes ostukorvist edasi ostusid sooritama, ei kustu kaubad ostukorvist! 

Kui olete kõik soovitud kaubad valinud ja suundunud ostukorvi valige transpordiviis (Omniva, Itella SmartPosti ja DPD Pickup puhul valida kõrvalolevast hüpikaknast sobivaim pakiautomaadi asukoht). Kinnitage tellimus ning täitke vajalikud väljad isikuandmetega. Kontrollige kindlasti, et e-meili aadress oleks õige! Tellimuse kinnitus saadetakse automaatselt Teie poolt lisatud e-posti aadressile. Kui Te pole paari tunni jooksul tellimuse kinnitust kätte saanud võtke meiega ühendust e-posti kingid24@firma.ee või telefoni +372 5373 8045 teel.

Kingid24.ee on e-pood, kes müüb kaupa ja toodangut oma nime alt.

TELLIMUSE SÕLMIMISE PROTSEDUUR JA JÕUSTUMINE

Tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse tähenduses. Kingid24.ee ei pea oma nõustumisest Tellimusega Tellijale eraldi teatama. Kui Kingid24.ee asub Tellimust täitma, loetakse Tellimus aktsepteerituks. Mittekorrektsete andmetega tellimused tühistatakse, tellimus lõpeb 1 nädal pärast selle Kingid24.ee teatavaks saamist. Tellimuse edastamiseks on vajalik Tellijal omada töötavat e-posti aadressi, millele edastatakse talle Tellimuse kinnitus elektrooniliselt. Tellimuse kinnitus omab üksnes informatiivset tähendust Tellimuse kättesaamise kohta ning ei ole Kingid24.ee nõustumus tellimusega Lepingu sõlmimise eesmärgil. Tellimusega mittenõustumisel pööratakse tellimus kliendile tagasi. Tellimust esitades kinnitab Ostja, et ta on vähemalt 16-aastane, tema otsusevõime ja juhul, kui ta on täisealine, siis ka tema teovõime ei ole piiratud.

KASUTAJAKS REGISTREERUMINE

Et tellimine mugavam oleks, võite registreerida e-poe kasutajaks. Registreeritud kasutaja ei pea peale sisse logimist tellimiseks vajalikke andmeid (nimi, aadress jms) uuesti lisama, need lisatakse automaatselt, kuid enne tellimuse esitamist kontrollige andmete õigsust ja kehtivust. Samuti näete kõiki oma tellimusi ja nende staatuseid „Tellimuste ajalugu“ ja „Tellitud tooted“ alt. Isiku- ja kontaktandmeid saate muuta "Minu konto" alt.

 SAATEKULU

Kui valid kättesaamiskohaks

* Tulen ise kaubale järgi –  tasuta. Lihtsaim ja soodsaim võimalus oma ostu kättesaamiseks  – anname sulle teada, kuna kaup on väljastamiseks koos, peale seda saadame teile sellekohase e-maili.  Meie asukoha ja juhised leiad kontaktide alt.

* Omniva pakiautomaadi, on saatekulu 2.85 EUR.

Soodne, turvaline ja mugav viis kauba transportimiseks Eesti piires. Kindlasti kontrollige sisestatud mobiiltelefoni numbrit, kuna paki saabumisel saadab Omniva Teile SMS-i. Lähemalt Omniva teenusega saate tutvuda www.omniva.ee  

* Omniva postiasutusse (sh. kaubanduskeskused), on saatekulu 4.70 EUR

Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma aadress, mobiiltelefoni number ja e-posti aadress, sest paki saabudes saadetakse SMS, e-kiri või paberteatis. Väljastuspunktide loetelu leiad kodulehelt www.omniva.ee.  

* kättetoimetamise Omniva kulleriga Sulle sobival aadressil, on saatekulu 10 EUR

 Paki saabumisel võtab Omniva klienditeenindus Sinuga ühendust ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja.

 * Itella SmartPOSTi pakiautomaadi, on saatekulu 2.85 EUR. Soodne, turvaline ja mugav viis kauba transportimiseks Eesti piires. Kindlasti kontrollige sisestatud mobiiltelefoni numbrit, kuna paki saabumisel saadab Itella SmartPost teile SMS-i. Lähemalt Itella SmartPosti teenusega saate tutvuda www.smartpost.ee.

 * DPD Pickup pakiautomaadi, on saatekulu 2.65 EUR. Soodne, turvaline ja mugav viis kauba transportimiseks Eesti piires. Kindlasti kontrollige sisestatud mobiiltelefoni numbrit, kuna paki saabumisel saadab DPD Pickup teile SMS-i. Lähemalt DPD Pickup teenusega saate tutvuda https://www.dpd.com/ee.

 * Suuremõõtmelised ja rasked kaubad kuuluvad kättetoimetamisele kullerteenusega või Omniva postkontorisse.

TELLIMUSEST KEELDUMINE

Kingid24.ee on õigus keelduda Sinu tellimuse vastuvõtmisest, kui Sa oled 12 järjestikkuse kuu jooksul 3 või enam korda tellitud kauba tagasi saatnud. 

Kingid24.ee on õigus Lepingust taganeda seaduses sätestatud juhtudel ning järgnevate olukordade esinemisel:

- tellitud kaupa ei ole võimalik, sh varude ammendumise tõttu, enam tarnida;

- kauba hind Kingid24.ee internetipoes on ekslikult näidatud ebaõigesti ja Lepingu aluseks olev Tellimus on tehtud vastava ebaõige hinna alusel.

Tellijat informeeritakse Kingid24.ee poolsest taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-posti teel.

KAUBA HIND

Kingid24.ee eestikeelsel interneti koduleheküljel www.Kingid24.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Kingid24.ee e-pood kuulub Kingid24 OÜ-le. Kingid24 OÜ ei ole käibemaksukohustuslane. Kingid24.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu.

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

Kõik laekunud tellimused väljastame 2 kord nädalas ESMASPÄEVAL ja NELJAPÄEVAL. Laost väljastamisele lisanduvad valitud transpordi postitee päevade arv. 

Omnival, Itella Smartpostil ja DPD-l on erinevad liikumisgraafikud, seetõttu tutvu täpsemate tingimustega transpordiettevõtte kodulehel:

www.omniva.ee 

www.smartpost.ee 

www.dpd.com/ee

KAUBA SAABUMINE

Kui valisid tulen ise kaubale järgi, anname sulle teada, kuna kaup on väljastamiseks koos, peale seda saadame teile sellekohase e-maili. Meie asukoha ja juhised leiad kontaktide alt.

Kauba saabumine pakiautomaati

Pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Ei pea valima elukohale lähimat pakiautomaati, saab valida enda igapäevaste poeskäikudega või suvekodu läheduses sobiva kaubanduskeskuse.

Itella Smartpost pakkeautomaadid asuvad kaubanduskeskuste ruumides ja sealt saad pakid kätte mugavalt kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadel. 

Omniva ja DPD Pickup pakiautomaadid asuvad väljaspool kaubanduskeskust ja on ligipääsetavad 24 tundi. 

Pakiautomaadi kasutamine on lihtne:

Pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva alates uksekoodi saatmisest. 

Kui tellisid kauba Sulle sobivasse Omniva väljastuspunkti, siis paki saabudes saadetakse Sulle SMS või paberteade postkasti. SMS-i või teatise alusel saadki paki postkontorist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument.

Kullerteenusega kättetoimetamisele kuuluvate (s.h suuremõõtmeliste ja raskete) kaupade saabumisel võetakse Sinuga mobiili teel ühendust ning kooskõlastatakse kojutoomine. Vajalik isikut tõendav dokument.

TELLIJA VASTUVÕTUVIIVITUS

Tellijal lasub kohustus hoida töös Kingid24.ee edastatud mobiilinumber, mis võimaldaks saadetise saabumist teavitava SMS-i vastuvõtmist ja kohustub ise jälgima oma postkasti ning olema teadlik kohaliku postiasutuse lahtiolekuaegadest.

Kui Tellija ei ole 2 päeva jooksul alates kauba üleandmise kohta saabumise teate saamisest oma tellitud kaubale järele tulnud, satub Tellija vastuvõtuviivitusse.

Omnival, Itella Smartpostil ja DPD Pikupon erinevad tingimused ja  liikumisgraafikud, seetõttu tutvu täpsemate tingimustega transpordiettevõtte kodulehel:

www.omniva.ee 

www.smartpost.ee 

www.dpd.com/ee

Tellimuse kinnitus

Tellimuse kinnitus vaatamiseks on vajalik Adobe Acrobat Reader programm. Juhul, kui Teie arvutisse ei ole installeeritud vastav programm, on saate selle alla laadida http://get.adobe.com/reader/otherversions/.

TELLIMUSEST LOOBUMINE

Tellimuse tühistamiseks võtke meiega ühendust telefonil +372 5373 8045 või e-posti aadressil: kingid24@firma.ee  

KAUBA TAGASTAMINE

Sul on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesasamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, ta peab olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Kauba tellimuse kinnitus hoia alles, see on aluseks Sinu nõuetele, kui kaubal ilmnevad puudused. Saatekulu ei tagastata.

 Kingid24.ee ei vastuta:

- kliendi süül toote halvenemise või kahjustumise eest;
- puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;
- toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavakasutamise korral.

Kingid24.ee vastutab kauba Sulle üleandmisel olemas olnud puuduste eest vastavalt kehtivatele õigusaktidele. Kauba puudustest tuleb Kingid24.ee teatada kahe kuu jooksul arvates puuduse avastamisest. Kingid24.ee vastutab puuduse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul konkreetse kaubaartikli üleandmisest. Eeldatakse, et kuue kuu jooksul kaubaartikli üleandmise päevast ilmnenud puudus oli olemas kaubaartikli üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus kaubaartikli või puuduse olemusega.

Õigustatud raha tagastused tehakse tellija samale pangakontole, millelt vastav makse Kingid24.ee laekus 14 päeva jooksul alates tagastatava kauba jõudmisest Kingid24.ee lattu, kui ostjaga ei lepita kokku teisiti.

MAKSEVIISID

Kaupa tellides on Sul võimalik tasuda panga ülekandega tellimuse alusel (ettemakse),

Tellimusel on kirjas kõik rekvisiidid ja sa saad sooritada ülekande oma kodupangast. Tellimuse maksetähtajaks on 1 päeva, peale raha laekumist Kingid24.ee arveldusarvele hakkame tellimust täitma.  Enne tellimuse kogusumma laekumist ei alustata tellimuse komplekteerimist. Maksetähtajaks mittelaekumise korral, väljastame meedetuletuse. Meeldetuletuse eiramise korral tellija poolt ja ettemakse mittelaekumisel, teavitame tellijat  tellimuse tühistamisest.

OMANDIRESERVATSIOON ja SISSENÕUDMISKULUD

Tellimuse alusel Tellijale maksetähtajaga tarnitud kaup jääb kuni hinna täieliku tasumiseni Kingid24.ee omandiks. Kingid24.ee või tema poolt volitatud isikul on õigus nõuda Tellijalt tellijapoolsete maksetega viivitamisel sisse ka vastavate nõuete sissenõudmisega kaasnevad vajalikud ja mõistlikud kulud, sh kulud õigusabile ning inkassoteenustele.

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Kingid24.ee on õigus koguda ja töödelda Tellija poolt Kingid24.ee avaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks, andmete töötlemiseks või oma majandustegevuse analüüsimiseks ja kavandamiseks ka kolmandatele isikutele, muuhulgas postiteenuse osutajatele.

Kingid24.ee on õigus kasutada Tellija e-posti aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale.

Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.